Think Modern to pracownia, która powstała z zamiłowania do designu ubiegłego wieku, stylu Art Deco, Bauhausu, Mid Century Modern, z szczególnym naciskiem na lata 30, 50, 60, które były najbardziej twórczym okresem w dziejach sztuki użytkowej. Dowodzą temu takie  ikony designu  jak: Charles  and Ray Eames, Hans Wegner, Gino Sarfatti, Verner Panton, Eero Saarinen,Marcel Breuer, Mies van der Rohe. Jednak wspaniały Space Age, lat 70 i bardziej współczesne wzornictwo lat 80 i 90 nie pozostało nam obojętne.

  Cała gama materiałów : drewna (teak, palisander), stali chromowanej, szkła barwionego w masie, po plastik, plexi i sklejkę, mnogość materiałów, zamkniętych w ascetycznych formach, szerokie spektrum kolorów od neutralnych do intensywnych barw. Wszystko to tworzy niezwykle spójną, wyważoną  całość, której nie sposób się oprzeć.

W naszym asortymęcie znajduja się oryginalne projekty z połowy XX wieku : modernistyczne duńskie meble z drewna tekowego, włoskie lampy, szkło pochodzace  z hut : Murano, Limburg, Peil & Putzler, oraz skandynawskie dodatki, nie brakuje również zegarów marki : Junghans, Atlanta, Remington, Zentra.

Z potrzeby piękna, staramy się wnieść do każdego domu, wysmakowaną magię dawnych lat. Dokładamy wszelkich starań by nasze przedmioty, wysokiej jakości,starannie wyselekcjonowane zaspokajały nawet najbardziej wymagających miłośników sztuki i designu.